KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 12691393
nr 1269 1393
Brita af Klercker
(1906-2001), Sverige
Kolteckning, Monogramsignerad, pojke. Motivet: 57x35 cm
Brita af Klercker, svensk målare född 1906, död 2001.
Utrop:
600 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 19:12:58
Brita af Klercker
Läs mer om Brita af Klercker